Themes - GeneratePress - en to fa translation catalogue (303 entries)

en: % Comments
fa: % دیدگاه

en: %s Previous
fa: %s قبلی

en: &larr; Older Comments
fa: &rarr; دیدگاه‌های قدیمی‌تر

en: &larr; Previous
fa: &rarr; قبلی

en: 0 Widgets
fa: بدون ابزارک

en: 1 Comment
fa: یک دیدگاه

en: 1 Widgets
fa: ۱ ابزارک

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: 2 Widgets
fa: ۲ ابزارک

en: 3 Widgets
fa: ۳ ابزارک

en: 4 Widgets
fa: ۴ ابزارک

en: 5 Widgets
fa: ۵ ابزارک

en: Above Header
fa: بالای سربرگ

en: Accent
fa: رنگ تاکیدی

en: Add underlines to your links in your main content areas.
fa: افزودن خط زیر به پیوندهای شما در ناحیه محتوا.

en: All Options
fa: همهٔ گزینه‌ها

en: Always
fa: همیشه

en: Archive Content Title
fa: عنوان محتوی بایگانی

en: Archive Content Title Hover
fa: هاور عنوان متحوای بایگانی

en: Archive Page
fa: صفحهٔ بایگانی

en: Archives
fa: بایگانی‌ها

en: Auto
fa: خودکار

en: Back to Top
fa: بازگشت به بالا

en: Back to Top Button
fa: دکمهٔ برگشت به بالا

en: Background
fa: پس‌زمینه

en: Background Focus
fa: کانون پس‌زمینه

en: Background Hover
fa: هاور پس‌زمینه

en: Base
fa: پایه

en: Base %s
fa: پایه %s

en: Below Header
fa: پایین سربرگ

en: Block
fa: بلوک

en: Blog
fa: بلاگ

en: Blog Sidebar Layout
fa: چیدمان نوار کناری بلاگ

en: Body
fa: بدنه

en: Border
fa: لبه

en: Border Focus
fa: کانون مرز

en: Both Sidebars
fa: هر دو نوار کناری

en: Both Sidebars on Left
fa: هردو نوار کناری در چپ

en: Both Sidebars on Right
fa: هردو نوار کناری در راست

en: Boxes
fa: جعبه‌ها

en: Buttons
fa: دکمه‌ها

en: Cache CSS generated by your options to boost performance.
fa: کش CSS  تولید شده از گزینه‌های شما برای تقویت بهینه‌سازی.

en: Cache dynamic CSS
fa: کش شیوه‌نامهٔ پویا

en: Caution:
fa: هشدار:

en: Center
fa: وسط

en: Choose Color
fa: انتخاب رنگ

en: Choose Current Color
fa: رنگ فعلی را انتخاب کن

en: Choose Focus Color
fa: رنگ کانونی را انتخاب کنید

en: Choose Font
fa: انتخاب فونت

en: Choose Hover Color
fa: رنگ شناور را انتخاب کنید

en: Choose Initial Color
fa: رنگ اولیه را انتخاب کنید

en: Choose Visited Color
fa: انتخاب رنگ دیده‌شده

en: Choose your content container type.
fa: نوع نگهدارنده محتوای خود را انتخاب کنید.

en: Classic
fa: کلاسیک

en: Click - Arrow
fa: کلیک - پیکان

en: Click - Menu Item
fa: کلیک - مورد فهرست

en: Close Search Bar
fa: بستن نوار جستجو

en: Close Sub-Menu
fa: بستن زیر منو

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Combine CSS
fa: ترکیب شیوه‌نامه‌ها

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Comment meta
fa: متای دیدگاه

en: Comment navigation
fa: ناوبری دیدگاه‌ها

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها غیرفعالند.

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Contained
fa: محاط

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Container Alignment
fa: ترازبندی نگهدارنده

en: Container Width
fa: پهنای نگدارنده

en: Content
fa: محتوا

en: Content (no sidebars)
fa: محتوا (بدون نوار کناری)

en: Content / Sidebar
fa: محتوا / نوار کناری

en: Content / Sidebar / Sidebar
fa: محتوا / نوار کناری / نوار کناری

en: Content Container
fa: نگهدارنده محتوا

en: Content Layout
fa: چیدمان محتوا

en: Content Title
fa: عنوان محتوا

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Contrast
fa: کنتراست

en: Contrast %s
fa: کنتراست %s

en: Current
fa: کنونی

en: Customize
fa: سفارشی‌سازی

en: Customize Colors
fa: سفارشی‌سازی رنگ‌ها

en: Customize Fonts
fa: سفارشی‌سازی فونت‌ها

en: Dashboard
fa: پیش‌خوان

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default fonts
fa: فونت‌های پیش‌فرض

en: Deleting your settings can not be undone.
fa: حذف تنظیمات شما قابل برگشت نیست.

en: Desktop
fa: دسکتاپ

en: Disable
fa: غیرفعال‌سازی

en: Disable Content Title
fa: غیرفعال کردن عنوان محتوا

en: Disable Elements
fa: غیرفعال‌سازی عناصر

en: Documentation
fa: مستندات

en: Dropdown Direction
fa: جهت آبشاری

en: Edit
fa: ویرایش

en: Email
fa: ایمیل

en: Enable
fa: فعال‌سازی

en: Entry Meta Links
fa: لینک اطلاعات را وارد کنید

en: Entry Meta Links Hover
fa: هاور لینک اطلاعات را وارد کنید

en: Entry Meta Text
fa: متن اطلاعات را وارد کنید

en: Entry meta
fa: ورود متا

en: Excerpt
fa: چکیده

en: Fallback
fa: بازگشت

en: Flexbox
fa: فلکس باکس

en: Float Left
fa: مایل به چپ

en: Float Right
fa: مایل به راست

en: Floats
fa: شناورها

en: Font
fa: فونت

en: Font Manager
fa: مدیریت فونت

en: Font family
fa: نوع فونت

en: Font size
fa: اندازهٔ فونت

en: Font weight
fa: وزن فونت

en: Footer
fa: پابرگ

en: Footer Bar
fa: نوار پابرگ

en: Footer Bar Alignment
fa: ترازبندی نوار پابرگ

en: Footer Widget 1
fa: ابزارک پابرگ ۱

en: Footer Widget 2
fa: ابزارک پابرگ ۲

en: Footer Widget 3
fa: ابزارک پابرگ ۳

en: Footer Widget 4
fa: ابزارک پابرگ ۴

en: Footer Widget 5
fa: ابزارک پابرگ ۵

en: Footer Widgets
fa: ابزارک‌های پابرگ

en: Footer Width
fa: پهنای پابرگ

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Full
fa: کامل

en: Full Content
fa: محتوای کامل

en: Full Width
fa: تمام پهنا

en: General
fa: عمومی

en: GeneratePress
fa: جنریت‌پرس

[ctx: GeneratePress]
en: Built with
fa: ساخته‌شده با

en: GeneratePress is a lightweight WordPress theme built with a focus on speed and usability. Performance is important to us, which is why a fresh GeneratePress install adds less than 10kb (gzipped) to your page size. We take full advantage of the block editor (Gutenberg), which gives you more control over creating your content. If you use page builders, GeneratePress is the right theme for you. It is completely compatible with all major page builders, including Beaver Builder and Elementor. Thanks to our emphasis on WordPress coding standards, we can boast full compatibility with all well-coded plugins, including WooCommerce. GeneratePress is fully responsive, uses valid HTML/CSS, and is translated into over 25 languages by our amazing community of users. A few of our many features include 60+ color controls, powerful dynamic typography, 5 navigation locations, 5 sidebar layouts, dropdown menus (click or hover), and 9 widget areas. Learn more and check out our powerful premium version at https://generatepress.com
fa: جنریت‌پرس یک پوستهٔ سبک وردپرسی است که با تمرکز روی سرعت و کارآمدی ساخته شده است. بهینه بودن کارآیی برای ما مهم است؛ به همین علت نصب تازهٔ جنریت‌پرس کمتر از ۱۰ کیلوبایت (gzipped) به حجم صفحهٔ شما می‌افزاید. ما از ویرایش‌گر بلوکی (گوتنبرگ)، که به شما قدرت بیشتری برای ایجاد محتوا می‌دهد، بهرهٔ کامل گرفته‌ایم. اگر از صفحه‌سازها استفاده می‌کنید، جنریت‌پرس پوستهٔ خوبی برای شما خواهد بود. جنریت‌پرس با همهٔ صفحه‌سازهای مهم از جمله المنتور و بیور بیلدر کاملا سازگار است. به خاطر اصرار ما بر استانداردهای کدنویسی وردپرس، می‌توانیم سازگاری کامل خود را با همهٔ افزونه‌هایی که به درستی کدنویسی شده‌اند را به رخ بکشیم؛ از جمله افزونهٔ ووکامرس. جنریت‌پرس از HTML/CSS معتبر استفاده می‌کند و کاملا واکنش‌گراست. ادغام ریزداده‌ها، ۹ ناحیهٔ ابزارک، ۵ مکان ناوبری، ۵ چیدمان نوار کناری، فهرست‌های آبشاری ( کلیکی یا لمسی) و پیش‌تنظیمات رنگ ناوبری تنها بخشی از ویژگی‌های پوستهٔ جنریت‌پرس است. برای اطلاعات بیشتر و نیز بررسی قدرت نسخهٔ حرفه‌ای ما به https://generatepress.com مراجعه نمایید

en: Global Colors
fa: رنگ‌های عمومی

en: Google font-display
fa: نمایش فونت گوگل

en: Google fonts
fa: فونت‌های گوگل

en: Header
fa: سربرگ

en: Header Alignment
fa: ترازبندی سربرگ

en: Header Presets
fa: پیش تنظیمات سربرگ

en: Header Width
fa: پهنای سربرگ

en: Heading 1 (H1)
fa: سرمتن ۱ (H1)

en: Heading 1 (H1) Color
fa: رنگ (H1) عنوان ۱

en: Heading 2 (H2)
fa: سرمتن ۲ (H2)

en: Heading 2 (H2) Color
fa: رنگ (H2) عنوان ۲

en: Heading 3 (H3)
fa: سرمتن ۳ (H3)

en: Heading 3 (H3) Color
fa: رنگ (H3) عنوان ۳

en: Heading 4 (H4) Color
fa: رنگ (H4) عنوان ۴

en: Heading 5 (H5) Color
fa: رنگ عنوان H5 (H5)

en: Heading 6 (H6) Color
fa: رنگ عنوان H6 (H6)

en: Hide site tagline
fa: پنهان‌سازی معرفی کوتاه وبگاه

en: Hide site title
fa: پنهان‌سازی عنوان وبگاه

en: Hover
fa: لمسی

en: Icon Type
fa: نوع آیکون

en: Import successful.
fa: درون‌ریزی با موفقیت انجام شد.

en: Inner Footer Width
fa: پهنای پابرگ درونی

en: Inner Header Width
fa: پهنای سربرگ درونی

en: Inner Navigation Width
fa: پهنای ناوبری درونی

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try searching?
fa: به نظر می‌رسد چیزی در این مکان یافت نشد. شاید سعی کنید جستجو کنید؟

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: چیزی که می‌خواستید پیدا نشد. از جستجو کمک بگیرید.

en: Layout
fa: چیدمان

en: Layout Options
fa: گزینه‌های چیدمان

en: Learn about font-display
fa: اطلاعات بیشتر قلم نمایشی

en: Learn more
fa: بیشتر بیاموزید

en: Leave a Comment
fa: دیدگاهتان را بنویسید

en: Leave a comment
fa: دیدگاه‌تان را بنویسید

en: Left
fa: چپ

en: Left Sidebar
fa: نوار کناری چپ

en: Line height
fa: بلندای خط

en: Link
fa: پیوند

en: Link Color Visited
fa: رنگ پیوند دیده شده

en: Link Hover
fa: هاور پیوند

en: Load essential Font Awesome icons instead of the full library.
fa: بارگذاری آیکون‌های اساسی فونت آوسام به جای کتابخانهٔ کامل.

en: Load essential icons only
fa: بارگذاری آیکون‌های اساسی فقط

en: Logo
fa: لوگو

en: Logo Width
fa: پهنای لوگو

en: Menu
fa: فهرست

en: Mobile
fa: موبایل

en: Mobile Menu
fa: فهرست موبایل

en: Mobile Toggle
fa: بازشونده موبایل

en: More options are available for this section in our premium version.
fa: گزینه‌های بیشتر برای این قسمت در نسخهٔ حرفه‌ای.

en: Name
fa: نام

en: Navigation After
fa: بعد از ناوبری

en: Navigation After - Centered
fa: ناوبری بعد - در وسط

en: Navigation Alignment
fa: ترازبندی ناوبری

en: Navigation Background
fa: پس‌زمینه ناوبری

en: Navigation Background Current
fa: پس‌زمینه کنونی ناوبری

en: Navigation Background Hover
fa: هاور پس‌زمینه ناوبری

en: Navigation Before
fa: قبل از ناوبری

en: Navigation Before - Centered
fa: ناوبری فبل - در وسط

en: Navigation Drop Point
fa: نقطهٔ افتادن ناوبری

en: Navigation Dropdown
fa: ناوبری آبشاری

en: Navigation Left
fa: ناوبری در چپ

en: Navigation Location
fa: مکان ناوبری

en: Navigation Search
fa: ناوبری جستجو

en: Navigation Text
fa: متن ناوبری

en: Navigation Text Current
fa: متن کنونی ناوبری

en: Navigation Text Hover
fa: هاور متن ناوبری

en: Navigation Width
fa: پهنای ناوبری

en: Never
fa: هرگز

en: Newer Comments &rarr;
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر &larr;

en: Newer posts
fa: نوشته‌های تازه‌تر

en: Next
fa: بعدی

en: Next %s
fa: بعدی %s

en: Next &rarr;
fa: بعدی &larr;

en: No Navigation
fa: بدون ناوبری

en: No Sidebars
fa: بدون نوار کناری

en: Not on hover
fa: نه در شناور

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Older posts
fa: نوشته‌های قدیمی‌تر

en: On hover
fa: در حالت شناور

en: One Container
fa: یک نگهدارنده

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fa: اوه! صفحه پیدا نشد.

en: Open Search Bar
fa: باز کردن نوار جستجو

en: Open Sub-Menu
fa: بازکردن زیر منو

en: Optional
fa: اختیاری

en: Page
fa: برگه

en: Pages:
fa: برگه‌ها :

en: Paragraph margin
fa: کنارهٔ پاراگراف

en: Pingback:
fa: بازتاب:

en: Place logo next to title
fa: لوگو پس از عنوان

en: Post Comment
fa: ارسال دیدگاه

en: Post navigation
fa: ناوبری نوشته‌ها

en: Premium
fa: حرفه‌ای

en: Premium Modules
fa: واحدهای حرفه‌ای

en: Premium Modules Available
fa: واحدهای حرفه‌ای در دسترسند

en: Premium module available
fa: واحد حرفه‌ای در دسترس است

en: Previous
fa: قبلی

en: Primary
fa: اولیه

en: Primary Menu
fa: فهرست اصلی

en: Primary Navigation
fa: ناوبری اصلی

en: Read more
fa: ادامه

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fa: برای انتشار اولین نوشتهٔ خود آماده‌اید؟ <a href="%1$s">از اینجا شروع کنید</a>.

en: Reduce the number of CSS file requests and use a lite version of our grid system.
fa: تعداد درخواست‌های پروندهٔ شیوه‌نامه را کاهش داده و از یک نسحهٔ سبک سیستم مشبک ما استفاده کنید.

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Reset Settings
fa: بازنشانی تنظیمات

en: Retina Logo
fa: لوگوی رتینا

en: Right
fa: راست

en: Right Sidebar
fa: نوار کناری راست

en: Scroll back to top
fa: برگشت به بالا

en: Search Results for: %s
fa: نتایج جستجوی «%s»

en: Separate Containers
fa: نگهدارنده‌های جداگانه

en: Settings removed.
fa: تنظیمات پاک شد.

en: Settings reset.
fa: تنظیمات بازنشانی شد.

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: Show Content Title
fa: نمایش عنوان محتوا

en: Sidebar / Content
fa: نوار کناری / محتوا

en: Sidebar / Content / Sidebar
fa: نوار کناری / محتوا / نوار کناری

en: Sidebar / Sidebar / Content
fa: نوار کناری / نوار کناری / محتوا

en: Sidebar Layout
fa: چیدمان نوار کناری

en: Sidebar Widgets
fa: ابزارک‌های نوار کناری

en: Sidebars
fa: نوارهای کناری

en: Single Post
fa: تک‌نوشته

en: Single Post Sidebar Layout
fa: چیدمان نوار کناری تک نوشته

en: Site
fa: وب‌گاه

en: Site Title
fa: عنوان سایت

en: Skip to content
fa: پرش به محتوا

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fa: چیزی مطابق با جستجوی شما پیدا نشد. لطفا از کلمات کلیدی دیگری برای جستجو استفاده کنید.

en: Start Customizing
fa: شروع سفارشی‌سازی

en: Structure
fa: ساختار

en: Sub-Menu Background
fa: شاخص زیرمنو

en: Sub-Menu Background Current
fa: پس‌زمینه کنونی زیرمنوی

en: Sub-Menu Background Hover
fa: هاور پس‌زمینه زیرمنو

en: Sub-Menu Text
fa: متن زیر منو

en: Sub-Menu Text Current
fa: متن کنونی زیرمنو

en: Sub-Menu Text Hover
fa: هاور متن زیرمنو

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Switching to our dynamic typography system can change how your fonts display. Review your website thoroughly before publishing this change. Learn more %s.
fa: جابجایی به سیستم نویسه‌نگاری پویا می‌تواند نحوه نمایش قلم‌های شما را تغییر دهد. قبل از انتشار این تغییر، سایت خود را به طور کامل بررسی کنید. %s بیشتر بیاموزید.

en: Switching your structure can change how your website displays. Review your website thoroughly before publishing this change, or use a staging site to review the potential changes. Learn more %s.
fa: تغییر ساختار می‌تواند نحوه نمایش سایت شما را تغییر دهد. قبل از انتشار این تغییر، سایت خود را به طور کامل بررسی کنید یا از یک سایت ساختاری برای بررسی تغییرات احتمالی استفاده کنید. %s بیشتر بیاموزید.

en: System fonts
fa: فونت‌های سیستم

en: Tablet
fa: تبلت

en: Tagline
fa: تگ لاین

en: Text
fa: متن

en: Text Focus
fa: کانون متن

en: Text Hover
fa: هاور متن

en: Text transform
fa: دگرگونی متن

en: The width when the navigation ceases to float and drops below your logo.
fa: پهنا وقتی که ناوبری دیگر شناور نیست و زیر لوگوی شما می‌افتد.

en: Tom Usborne
fa: تام آسبورن

en: Top Bar
fa: نوار بالا

en: Top Bar Alignment
fa: ترازبندی نوار بالا

en: Top Bar Inner Width
fa: پهنای درونی نوار بالا

en: Top Bar Width
fa: پهنای نوار بالا

en: Typography
fa: نویسه‌نگاری

en: Typography Manager
fa: مدیریت نویسه‌نگاری

en: Underline Links
fa: خط زیر پیوند

en: Upload Logo
fa: بارگذاری لوگو

en: Use dynamic typography system
fa: از سیستم نویسه‌نگاری پویا استفاده کنید

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
fa: دسته‌ها

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
fa: برچسب‌ها

[ctx: Used between list items, there is a space after the comma.]
en: ,
fa: ،

en: Variants
fa: انواع

en: View all posts by %s
fa: نمایش همه‌ٔ نوشته‌های %s

en: Visit documentation &rarr;
fa: مشاهدهٔ مستندات &larr;

en: Want to learn more about the theme? Check out our extensive documentation.
fa: می‌خواهید در این باره بیشتر بدانید؟ مستندات تشریحی ما را مطالعه فرمایید.

en: Warning: This will delete your settings.
fa: هشدار: این کار تنظیمات شما را پاک می‌کند.

en: Website
fa: وبگاه

en: Widget Title
fa: عنوان ابزارک

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

en: by
fa: از

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s دیدگاه دربارهٔ «%2$s;

en: here
fa: اینجا

[ctx: label]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: label]
en: Search for:
fa: جستجوی برای:

[ctx: made with love]
en: Made with %s by Tom Usborne
fa: کاری از تام آسبورن با %s

[ctx: more on post title]
en: More on %s
fa: بیشتر از %s

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
fa: جستجو و کمک;

[ctx: prepends the pagination page number for screen readers]
en: Page
fa: برگه

[ctx: submit button]
en: Search
fa: جستجو
