طراحی فروشگاه اینترنتی شما به نحوه دلخواه شما  

طراحی فروشگاه اینترنتی

چرا  استفاده از فروشگاه ساز ما ؟

شرکت  تارنما نگار سپاهان از حدود 5 سال پیش تمام تلاش خود را  در راه آماده سازی فروشگاه اینرتنتی  مطابق میل  مشتریان ایرانی کرده است . اکنون توانسته ایم فروشگاهی را به مشتریان خود ارایه دهیم که  که باعث شکوفایی مشتریانمان شود .و کاملا  هماهنگ برای  یک  استفاده  کننده در  داخل ایران باشد  . هم اکنون فروشگاه های بسیار بزرگ و  تراز اول ایران  نیز از این سیستم استفاده می کنند 

نمونه های از مشتریان موفق ما  :

                                                                   فروشگاه اینرتنتی  تک سبد 

سخن مدیر  : به لطف شرکت تارنما نگار سپاهان و  فروشگاه ساز ی که به ما داده اند توانستیم  یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی  ایران باشیم .  استفاده از سیستم  بهینه  نت اسکریپت و همچنین تلاش فراوان ما باعث شد . در کلمات بسیار زیادی  بتوانیم رتبه اول تا سوم  در موتور های جستجو را کسب کنیم

  1. فروشگاه اینترنتی       رتبه اول

  2. خرید پستی                 رتبه اول

  3. خرید اینترنتی              رتبه سوم

  4. ساعت مچی               رتبه  اول

  5. ساعت دیواری             رتبه اول

  6. عینک  آفتابی              رتبه   اول 

  7. تی شرت                     رتبه اول  

  8. عینک دودی                رتبه اول 

ضمنا در اکثر کلمات  دیگر  هم داریی  رتبه بالایی هستم  و  باید تشکر ی از  تارنما نگار سپاهان داشته باشیم .

 

                   هزینه استثنایی و بی نظیر این سیستم                  

                        فقط و فقط 48 هزار تومان  است                  

              یکدلیل بسیار بزرگ برای انتخاب این سیستم

مشاوره کاملا رایگان با افراد بسیار حرفه ای  و در اختیار گذاشتن تکنیک های برتر برای افزایش فروش ، افزایش بازدید ، روش های بستن قرار داد پستی ، معرفی به شرکت های بازاریابی  اینترنتی، افزایش سود ، افزایش سود ، کم کردن هزینه های برگشتی  و .... هزاران نکته دیگر که فقط مخصوص مشتریان این سیستم می باشد و به افرارد دیگر ارایه نمی شود .

طراحی وب نت اسکریپت ( تارنما نگار سپاهان ) به شماره ثبت 47956 آمادگی خود را برای انجام پروژه های طراحی  فروشگاه  های اینترنتی  در سراسر ایران اعلام می دارد

                           اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی   هستید با ما تماس بگیرید

                                شماره های تماس :   0311 439 2943             0936 939 6196

هفت روز هفته از ساعت  8 صبح تا 6 بعدا از  ظهر  آماده پاسخگویی به  شما  مشتریان گرامی هستیم .

آدرس: اصفهان، خیابان کاوه، خیابان جابر انصاری، خیابان عارف، بعد از چهار راه  اول، جنب موبایل عارف، درب  نارنجی رنگمشتریان گرامی در حال حاضر وب سایت این فروشگاه ساز تغییر کرده است و به آدرس زیر منتقل شده است لطفا جهت هرگونه سوال به وب سایت زیر مراجعه فرمایید

فروشگاه ساز پروفی

 

تقسیم بندی وب سایت ها

سایت های شخصی

امروزه برای معرفی خود به دنیای پیرامون، راه های مختلفی وجود دارد اما به طور قطع یکی از بهترین راه ها معرفی خود در دنیای اینترنت است. معرفی کارها، فعالیت ها و تجارب خود در یک وب سایت می تواند اطلاعات کاملی از شما در سراسر دنیا انتشار دهد. مزیت استفاده از یک وب سایت شخصی این است که در 24 ساعت شبانه روز و در تمام نقاط کره ی خاکی، شما و اطلاعات مربوط به شما برای موسسات، شرکت ها و افراد جویای این اطلاعات در دسترس خواهد بود.

سایت های کسب در آمد

کسب درآمد از اینترنت از روش های مختلفی مانند فروشگاه های اینترنتی، طراحی و راه اندازی وب سایت ها و ارائه ی خدمات، بازاریابی اینترنتی و ... امروزه به یکی از گزینه های موثر جهت کسب درآمد تبدیل شده است. با این حال کسانی که در این عرصه ها مشغول به فعالیت هستند همواره از عدم رضایت خود از کسب و کار اینترنتی و همچنین درآمد این نوع از کسب و کار سخن می گویند.
علت عدم رضایت این افراد اغلب عدم وجود تجربه کافی و استفاده از ابزار های آماده با کیفیت پایین و بدون انعطاف برای ایجاد و مدیریت وب سایت ها، سرویس ها و نرم افزار های تحت وب می باشد. اکثر این نرم افزار ها بر اساس نیاز و یا ایده هایی که مشتریان این ابزار ها در ذهن خود دارند طراحی نشده و صرفا برای برآورده کردن نیازها در کوتاه مدت و به صورت محدود مناسب می باشند.
در این زمینه گروه طراحی وب نت اسکریپت با استفاده از تجارب چندین ساله و بهره مندی از دانش فنی بالا اقدام به طراحی و توسعه ی سیستم های مورد نیاز مشتریان و همچنین پیاده سازی سیستم ها بر اساس ایده های آنان نموده است.


وب سایت شرکت ها و کارخانجات

امروزه به دلیل پیشرفت اینترنت و آگاهی تمام افراد نسبت به این مقوله می توان گفت شرکت یا موسسه ای که در اینترنت، وب سایتی نداشته باشد از گردونه رقابت خارج است. ظاهر، امکانات و همچنین معرفی درست محصولات یا خدمات یک شرکت در وب سایت از اهمیت فوق العاه ده ای برخوردار بوده و در واقع شخصیت کاری آن شرکت را در دید مشتریان و شریکان تجاری، دگرگون خواهد ساخت.
در همین راستا گروه طراحی وب نت اسکریپت با استفاده از توانایی متخصصین و پرسنل مجرب در تک تک زمینه های فوق، کیفیت محصولات خود را در نزد مشتریان تضمین نموده است.


سایت های تبلیغاتی

شاید اولین نکته ای که برای سنجش میزان موفقیت یک وب سایت و یا یک سرویس مبتنی بر وب مد نظر قرار می گیرد میزان ترافیک و بازدید آن نسبت به رقبا می باشد. جذب ترافیک بالا معمولا با یک نوآوری آغاز می شود و ارائه ی یک سرویس نو و بدون نمونه ی های قبلی از طرف صاحبان وب سایت ها کلید محبوبیت و همچنین سرازیر شدن ترافیک و به تبع آن منابع مالی به سوی این وب سایت ها می باشد. گروه طراحی وب نت اسکریپت ها آمادگی خود برای تحقق بخشیدن به رویا ها و ایده های شما را در عرصه وب اعلام می دارد.